Zawody z okazji Dnia Dziecka odbyły  się dnia 02.06.2012 r. na jeziorze Zamkowym. Startowało 15 zawodników. Zwyciężył Giers Michał ( Klub juniora ) przed Smoleniem Michałem i Łukaszem Sową.

16

W dniu 24.03.2012 roku reprezentacja Klubu Juniora Koła PZW Wałcz brała udział w XII Okręgowym Turnieju Wiedzy Wędkarsko-Ekologicznej w Pile.  W grupie do lat 13 startował Adam TERECHOWICZ  -  zajął w klasyfikacji generalnej indywidualnej 4 miejsce, a drużyna ze Szkoły Podstawowe nr 1 : w składzie: PODSIADŁO Karol (22), POLACZEK Maciej(14),  GACZYŃSKI Gracjan(25) drużynowo zajęła 6 miejsce. W tej kategorii startowało 10 drużyn/34 wodników.                         W grupie od 14 do 16 lat startowały 2 drużyny, drużyna nr 2 w składzie: GIERS  Michał(11), CHORĘBAŁA Łukasz(14), REPCHLEGER Karol(42) zajęła drużynowo 6 miejsce, drużyna nr 1 w składzie: GRABIEC Kacper(22), GRABIEC Jakub(23), KARCZEWSKI Kamil(30)  zajęła drużynowo 7 miejsce. W grupie startowało 15 drużyn/51 zawodników.