Kategoria Senior            

   Kategoria Junior

Regulamin konkursu  - "Wędkarz Roku - Koła Wałcz - Miasto

 

1.Organizatorem konkursu jest Zarząd Koła Wałcz Miasto.

2.Regulamin obowiązuje  od  1.01. 2017r

3.Zarząd Koła co roku wyznacza w kalendarzu imprez zawody zaliczane do konkursu o Tytuł Wędkarza Roku.

4.Zwycięzcą Konkursu zostaje wędkarz który w ciągu roku zdobędzie największą ilość punktów.

5.Punktacja:

- Punkty zdobywa pierwszych 6-ciu zawodników koła Wałcz Miasto .

- Punkty przyznaje się w odwrotnej kolejności do zajętego miejsca np. za zajęcie 1 miejsca -6 pkt. a za 6 miejsce 1 pkt.

- Punktacja jest stała bez względu na ilość uczestników np. jeśli  pierwszy zawodnik koła Wałcz Miasto zajmie dopiero 10 m-ce , przyznaje się też 6 pkt.  - itd.

- Za udział w zawodach każdy uczestnik otrzymuje 2 punkty.

6. O końcowej klasyfikacji decyduje łączna liczba uzyskanych punktów ,punkty za wynik plus punkty za uczestnictwo . W przypadku równej ilości punktów o     kolejności zajętego miejsca decyduje większa ilość zwycięstw lub kolejnych miejsc w klasyfikacji generalnej .

7. Aktualny ranking publikowany jest na stronie internetowej Koła w  zakładce  wędkarz roku / seniorzy lub juniorzy                                                                    8. Nagrody:

  - w zawodach  zaliczanych do konkursu wędkarz roku nagradzanych będzie 6-ciu pierwszych zawodników.

 - za pierwsze 3 miejsca przyznawane będą Puchary ,oraz upominki rzeczowe    do  miejsca 6-tego.

- w przypadku udziału dodatkowych sponsorów  ilość miejsc nagradzanych ulegnie zwiększeniu , oraz wprowadzone będzie  losowanie części nagród wśród wszystkich uczestników.

9. Ogłoszenie wyników końcowych  oraz  wręczenie nagród odbędzie się na  Walnym Zebraniu Koła członków Koła Wałcz Miasto.

10.  Zwycięzca Konkursu otrzymuje tytuł Wędkarz Roku oraz Puchar ,Dyplom ,wartościową nagrodę rzeczową/pieniężną . Miejsca

2-6  Puchar ,dyplom upominki rzeczowe/pieniężne.

11.Uczestnicy Konkursu  wyrażają zgodę na użycie swoich danych osobowych oraz wizerunku  w klasyfikacji .

12.Szczegółowy harmonogram zawodów ogłaszany będzie na minimum na tydzień przed datą zawodów na stronie koła , w gablotach Koła Wałcz Miasto oraz zaprzyjaźnionych sklepach wędkarskich

 

PROTOKÓŁ KLASYFIKACJI                                             

OTWARTYCH ZAWODÓW MORSKICH   ZORGANIZOWANYCH  PRZEZ                   

KOŁA  PZW  MIASTA WAŁCZ  W KOŁOBRZEGU  DNIA  23-11-2019 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość

ryb

Najdłuższa ryba cm

Suma punktów

Miejsce

Uwaga

1

Witkowski Ryszard

5

51,3

1980

4

 

 

2

Marczewski Marcin

2

46,3

810

9

 

 

3

Leszczyk Jerzy

7

44,5

2820

2

 

 

4

Jaronik Marcin

1

43

430

10

 

 

5

Sienkiewicz Jarosław

8

52,2

3280

1

 

 

6

Skrzypa Dariusz

0

-

-

17

 

 

7

Wałdoch Piotr

4

47,8

1620

7

 

 

8

Wenderlich Bartek

3

45,5

1210

8

 

 

9

Szynkaruk Marcin

0

-

-

17

 

 

10

Boruch Łukasz

0

-

-

17

 

 

11

Stawski Bartek

4

43

1650

6

 

 

12

Marczyk Radosław

4

45,1

1680

5

 

 

13

Małaczek Eugeniusz

0

-

-

17

 

 

14

Leszek Katyński

1

43

430

10

 

 

15

Świstun

Henryk

0

-

-

17

 

 

16

Leszczyk Piotr

6

43

2310

3

 

                                                                     ………………………………


Protokół Klasyfikacji Indywidualnej

ZAWODÓW MORSKICH ZALICZANYCH DO WĘDKARZA roku2019              

ZORGANIZOWANYCH PRZEZ KOŁA PZW MIASTA WAŁCZ       

KOŁOBRZEG   23-11-2019 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość ryb

Najdłuższa ryba cm

Suma

punktów

Miejsce

pkt  W.R.

1

Sinkiewicz

 Jarosław

8

52,2

3280

1

 8

 

2

Leszczyk

Jerzy

7

44,5

2820

2

 7

3

Leszczyk

Piotr

6

43

2310

3

 6

 

4

Witkowski

Ryszard

5

51,3

1980

4

 5

 

5

Wałdoch

Piotr

4

47,8

1620

5

 4

 

6

Wenderlich

 Bartek

3

45,5

1210

6

 3

 

7

Marczewski

Marcin

2

46,3

810

7

 

 2

 

8

Jaronik

Marcin

1

43

430

8

 

 2

9

Szynkaruk Marcin

0

-

-

9

 

 2

 

 

 

 

Towarzyskie Zawody Spławikowe - Puchar Lata 25.08.2019 jeź. Zamkowe w Wałczu

L.p.       Imię i Nazwisko

 Koło

Waga/Suma punktów

Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Obarski Marek Wałcz- Miasto 3305 1 8
2 Jerzy Michalik Wałcz- Miasto 3015 2 7
3 Krysiak Krzysztof Semafor - Piła 2630 3 6
4 Rozental Bartek Nafta - Piła 2590 4 -
5 Janczarski Rafał Nafta - Piła 2540 5 -
6 Romańczak Jan Philips- Piła 2460 6 -
7 Ryszard Witkowski Wałcz Miasto 2410 7 -
8 Kwiatkowski Paweł Gwda - Piła 725 8 -
9          
10          
11          
12     -    
13     -   ż

 

**************************************************

 

Protokół  klasyfikacji indywidualnej

Zawodów Spinningowych  GPO „Drapieżnik Radunia”

zorganizowanych przez Koło PZW Wałcz Miasto 

rozegranych w dniu 09.06.2019 r.  na jez. Raduń w Strącznie

 

 

Lp.

 

Nazwisko i imię

 

Koło /Klub

 

lość ryb

Waga

Punkty

punkty do klasyfikacji wędkarz roku koła wałcz-miasto

 

Suma

punktów

 

Miejsce

1.     

Nowak Artur

Lubasz

1

1595

 

1595

1

2.     

Barczak Krzysztof

Lin Mirosławiec

1

1140

 

1140

2

3.     

Freimunt  Wojciech

Relaks Wałcz

3

950

 

950

3

4.     

Tomczk Mirosław

Karp Człopa

1

915

 

915

4

5.     

Jankowski Jarosław

Chodzież

1

875

 

875

5

6.     

Mierzwa Dominik

Relaks Wacz

4

565

 

565

6

7.     

Napierała  Jarosław

Spławik Cz-ków

3

310

 

310

7

8.     

Biesiekierski Przemysław

Wałcz M

1

215

 8

215

8

9.     

Wysocki Michał

Ujście

1

170

 

170

9

10.  

Szałkowski  Kamil

Chodzież

1

130

 

130

10

11.  

Matlak Patryk

Chodzież

 

 

 

 

27

12.  

Jamroziński Radosław

Gwda Piła

 

 

 

 

27

13.  

Szwemiński Przemysław

Mirosław Ujski

 

 

 

 

27

14.  

Czech Leszek

Relaks Wałcz

 

 

 

 

27

15.  

Kraczuk  Bogusław

Lin Mirosławiec

 

 

 

 

27

16.  

Marczewski Marcin

Wałcz M

 

 

 2

 

27

17.  

Szymański  Arkadiusz

Chodzież

 

 

 

 

27

18.  

Lewczak Andrzej

Lin Mirosławiec

 

 

 

 

27

19.  

Jeziorski Marcin

Gwda Piła

 

 

 

 

27

20.  

Wilczura Robert

Spławik Czarnków

 

 

 

 

27

21.  

Szulczyński  Ireneusz

Mirol Piła

 

 

 

 

27

22.  

Piotrowski Leszek

Lin Mirosławiec

 

 

 

 

27

23.  

Witkowski Ryszard

Wałcz M

 

 

 2

 

27

24.  

Michalik Jerzy

Wałcz M

 

 

 2

 

27

25.  

Stasiak Hieronim

Wałcz M

 

 

 2

 

27

26.  

Wysogląd  Łukasz

Chodzież

 

 

 

 

 

    Sędzia Sekretarz                                                                                      Sędzia Główny

                Ireneusz Obermajer                                                                                          Józef Jeziorski                                                  

                                                                                                       

 

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2019 - Raduń Duży -półwysep Strączno

L.p.       Imię i Nazwisko             Waga/Suma punktów Plus punkty za czas Miejsce Punkty wędkarz  roku
1 Witkowski Ryszaed     1 8
2 Kowalski Damian     2 7
3 Michalik Jerzy     3 6
4 Lisowski Tomasz     4 5
5 Jószkiewicz Marek - - 5 2
6 Chmielewski Piotr - - 5 2
7 Góral Łukasz - - 5 2
8 Biesiekierski- Konkolewski Przemysław - - 5 2
9 Marczewski Marcin - - 5 2
10   - -    
11   - -    
12   - -    
13   - -    
14   - -    
15   - --    
16   - -    

 

Muchowe Mistrzostwa Koła Wałcz- Miasto - 02.06.2019- wyniki

L.p.       Imię i Nazwisko             Długość/Ryba Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  
1 Jerzy Michalik - - 1 8  
2 Jarosław Sienkiewicz - - 2 7  
3 Witkowski Ryszard - - - 2  
4 Marczewski Marcin - - - 2  
5 Lisowski Tomasz - - - 2  
6 Woźny Zygmunt       2  
             

 

 

 

 

    Spławikowe Mistrzostwa Koła- Raduń - 28.04.2019

            

L.p.       Imię i Nazwisko

 Koło

Waga/Suma punktów

Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Obarski Marek Wałcz- Miasto   1 8
2 Biesiekierski-Kąkolewski Przemysław Wałcz- Miasto   2 7
3 Hieronim Stasiak Wałcz - Miasto   3 6
4 Stanisław Piotrowski Piła - Złota Rybka   4 -
5 Rutkowski Tomasz Wałcz- Miasto   5 5
6 Kwiatkowski Paweł Gwda Piła   6 -
7 Ryszard Witkowski Wałcz Miasto   7 4
8 Tadeusz Brzeziński Borne - Sulinowo   8  
9          
10          
11          
12     -    
13     -    

 

 

Wyniki Morskich Mistrzostw  Koła Wałcz -Miasto  2019

Lp Imię i Nazwisko Waga Sztuk Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1       1 8
2       2 7
3       3 6
4       4 5
5       5 4
6       6 3
7       7 2
8       8 2
9       9 2
10       10 2
11       11 2
12       12 2

42 Lipień Drawy   -  Drawa /leś. Dębina 2019

Lp Imię i Nazwisko Koło /Klub Długość ryby Ilosć  sztuk Punkty za czas Suma punktów Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Woźny Zenon Wałcz - Miasto - - - - 21 2
2 Marczewski Marcin Wałcz - Miasto - - - - 21 2
3 Jarosław Sienkiewicz Wałcz - Miasto - - - - 21 2
4 Michalik Jerzy Wałcz - Miasto -   -   21 2
5     - - - -   2
6     - - - -   2
7     - - - -   2
8     - - - -   2

 

..*******************************************

Towarzyskie Otwarte Spinningowe Zawody z Łodzi -Raduń 2019

Lp Imię i Nazwisko Koło /Klub Waga Ryb Ilosć  sztuk zysk w minutach Suma punktów Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Tomasz Lisowski Wałcz - Miasto 2055 2 35 2090 1 8
2 Góral  Łukasz Wałcz - Miasto 265 1 - 265 2 7
3 Witkowski Ryszard Wałcz - Miasto -   - - 3 2
4 Michalik Jerzy Wałcz - Miasto -   - - 4 2
5 Piasecki Łukasz Wałcz - Miasto - - - - 5 2
6 Marczewski Marcin Wałcz - Miasto - - - - 5 2
7 Chmielewski Piotr Wałcz - Miasto - - - - 5 2
8 Lubkiewicz Mateusz Wałcz - Miasto - - - - 5 2
9 Sawicki Tomasz Wałcz - Miasto - - - - 5 2
10     - - - - 5 2
11     - - - - 5 2
12     - - - - 5 2
13     - - - - 5 2
14     - - - - 5 2
15     - - - - 5 2
16     - - - - 5 2
17     - - - - 5 2
18             5 2
19             5 2
20             5 2
21                
22                
23                
24                
25                

 

**********************************************************************************************************************************************************

Wyniki Trójboju Wędkarsko  - Puchar Lata 2019
Lp Imię i Nazwisko Koło /Klub Waga Ryb Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1       1 8
2       2 7
3       3 6
4       4 6
5       5 5
6       6 4
7       7 3
8       7 2
9       7 2
10       7 2
11       7 2
17          

 

 

 

********************************************************************************************

Drapieżnik Radunia 03.06.2019 - jez. Raduń Duży

Lp Imię i Nazwisko Koło /Klub Waga Ryb Ilosć  sztuk zysk w minutach Suma punktów Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1             1  
2             2  
3         -   3  
4         -   4  
5         -   5  
6         -   6  
7     - - -   7  
8     - - -   7  
9     - - - - 7  
10     - - - - 7  
11     - - - - 7  
12     - - - - 7  
13     - - - - 7  
14     - - - - 7  
15     - - - - 7  
16     - - - - 7  
17     - - - - 7  
18                
19                
20                
21                
22                
23                
24                
25                

 

 

 

 

************************************************************************************************************************************************************8

Wyniki Morskich Mistrzostw  Koła Wałcz -Miasto  11.11.2018

Lp Imię i Nazwisko Waga Sztuk Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Jarosław Sienkiewicz 684 14 1 8
2 Jaronik Marcin 580 10 2 7
3 Hierowski Stanisław 532 10 3 6
4 Piasecki Łukasz 530 10 4 5
5 Majorczak Jerzy 508 10 5 4
6 Leszczyk Piotr 468 10 6 3
7 Sawicki Tomasz 436 9 7 2
8 Lisowski Tomasz 408 8 8 2
9 Witkpowski Ryszard 213 5 9 2
10 Stańczak Leszek 67 1 10 2
11 Marczewski Marcin 49 1 11 2
12 Izdebski Jan 0 0 12 2

 

*****************************************************************

41 Lipień Drawy   -  Drawa /leś. Dębina - 14.10.2018

Lp Imię i Nazwisko Koło /Klub Długość ryby Ilosć  sztuk Punkty za czas Suma punktów Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Sienkiewicz Jarosław Wałcz Miasto 35,0 oraz 32,2 - /lipień 2 600 1560 1 8
2 Marczewski Marcin Wałcz Miasto - - - - 2 2
3 Marońda Tomasz Wałcz Miasto - - - - 3 2
4 Woźny Zenon Wałcz Miasto -   -   4 2
5 Leszczyk Piotr Wałcz Miasto - - - - 5 2
6 Adamczewski Ryszard Wałcz Miasto - - - - 5 2
7 Lewicki Franciszek Wałcz Miasto - - - - 5 2
8 Witkowski Ryszard Wałcz Miasto - - - - 5 2

 

..*******************************************

Towarzyskie Otwarte Spinningowe Zawody z Łodzi -Raduń 07.10.18

Lp Imię i Nazwisko Koło /Klub Waga Ryb Ilosć  sztuk zysk w minutach Suma punktów Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Leszczyk Piotr Wałcz Miasto 1720 1 - 1720 1 8
2 Sienkiewicz Jarosław Wałcz Miasto 1420 1 - 1420 2 7
3 Prada Lesław Wałcz Miasto 1065 1 - 1065 3 6
4 Piasecki Łukasz Wałcz Miasto 1060 2 - 1060 4 5
5 Sawicki Tomasz Wałcz Miasto - - - - 5 2
6 Pająk Stanisław Wałcz Miasto - - - - 5 2
7 Stasiak Hieronim Wałcz Miasto - - - - 5 2
8 Marczewski Marcin Wałcz Miasto - - - - 5 2
9 Michalik Jerzy Wałcz Miasto - - - - 5 2
10 Witkowski Ryszard Wałcz Miasto - - - - 5 2
11 Kaczmarczyk Piotr Wałcz Miasto - - - - 5 2
12 Zienkowski Mateusz Wałcz Miasto - - - - 5 2
13 Zaniewski Dawid Wałcz Miasto - - - - 5 2
14 Lisowski Tomasz Wałcz Miasto - - - - 5 2
15 Jankowski Michał Wałcz Miasto - - - - 5 2
16 Nadolny Mariusz Wałcz Miasto - - - - 5 2
17 Januzik Michał Wałcz Miasto - - - - 5 2
18 Hertlib Sebastian Wałcz Miasto         5 2
19 Damian Bogdan Wałcz Miasto         5 2
20 Woźny Zenon Wałcz Miasto         5 2
21                
22                
23                
24                
25                

 

**********************************************************************************************************************************************************

Wyniki Trójboju Wędkarsko -Sportowego z okazji 100 - lecia Niepodległości oraz 715 - lecia Powstania Miasta Wałcz  - 19.08.18 - Puchar Lata
Lp Imię i Nazwisko Koło /Klub Waga Ryb Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Hieronim Stasiak Wałcz Miasto 3355 1 8
2 Jerzy Michalik Wałcz Miasto 3095 2 7
3 Marek Obarski Wałcz Miasto 1600 3 6
4 Ryszard Adamczewski Wałcz Miasto 1220 4 6
5 Wojciech Kowalski Wałcz Miasto 1000 5 5
6 Stanisław Kaziukajtis Wałcz Miasto 670 6 4
7 Danuta Kowalska Wałcz Miasto 610 7 3
8 Michał Bazylewicz Wałcz Miasto 445 7 2
9 Wiktor Świąder Wałcz Miasto 355 7 2
10 Leon Nasielczuk Wałcz Miasto 310 7 2
11 Dominika Jankowska Wałcz Miasto 165 7 2
17          

 

 

 

********************************************************************************************

Turniej 3 Miast 03.06.2018 - jez. Raduń Duży

Lp Imię i Nazwisko Koło /Klub Waga Ryb Ilosć  sztuk zysk w minutach Suma punktów Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Nadolny Mariusz Wałcz Miasto 3065 2 144 3785 1 8
2 Sienkiewicz Jarosław Wałcz Miasto 1320 5 187 2255 2 7
3 Stasiłowicz Władysław Wałcz Miasto 230 2 - 230 3 6
4 Ustrzycki Krzysztof Wałcz Miasto 230 2 - 230 4 6
5 Lisowski Tomasz Wałcz Miasto 195 2 - 195 5 5
6 Jankowski Michał Wałcz Miasto 180 1 - 180 6 4
7 Piasecki Łukasz Wałcz Miasto - - -   7 2
8 Marczewski Marcin Wałcz Miasto - - -   7 2
9 Michalik Jerzy Wałcz Miasto - - - - 7 2
10 Witkowski Ryszard Wałcz Miasto - - - - 7 2
11 Sawicki Tomasz Wałcz Miasto - - - - 7 2
12 Pająk Stanisław Wałcz Miasto - - - - 7 2
13 Zaniewski Dawid Wałcz Miasto - - - - 7 2
14 Czech Leszek Wałcz Miasto - - - - 7 2
15 Stasiak Hieronim Wałcz Miasto - - - - 7 2
16 Woźnica Dariusz Wałcz Miasto - - - - 7 2
17 Januzik Michał Wałcz Miasto - - - - 7 2
18                
19                
20                
21                
22                
23                
24                
25                

 

 

Podlodowe Mistrzostwa Koła 04.03.2018 - Raduń Duży

L.p.       Imię i Nazwisko             Waga/Suma punktów Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Hieronim Stasiak 1440 1 8
2 Piasecki Łukasz 1160 2 7
3 Michalik Jerzy 980 3 6
4 Lisowski Tomasz 535 4 5
5 Obarski Marek 440 5 4
6 Witkowski Ryszard 105 6 3
7 Marczewski Marcin 95 7 2
8 Chorembała  Dariusz 0 8 2
9 Biernat Adam 0 9 2
10        
11        
12   -    
13   -    

*******************************************************

 

    Spławikowe Mistrzostwa Koła- Raduń - 15.04.2018

            

L.p.       Imię i Nazwisko             Waga/Suma punktów Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Hieronim Stasiak 6500 1 8
2 Obarski Marek 4620 2 7
3 Dabrowski Karol 3760 3 6
4 Białas Łukasz 1985 4 5
5 Adamczewski Ryszard 1985 5 4
6 Zaniewski Dawid 1195 6 3
7 Sienkiewicz Jarosław 1180 7 2
8 Michalik Jerzy 1170 8 2
9 Kaziukajtis Stanisław 1170 9 2
10 Lisowski Tomasz2 915 10 2
11 Nadolny Mariusz 325 11 2
12   -    
13   -    

*********************************************

Spinningowe Mistrzostwa Koła 03.05.2018 - Raduń Duży -półwysep Strączno

L.p.       Imię i Nazwisko             Waga/Suma punktów Plus punkty za czas Miejsce Punkty wędkarz  roku
1 Jarosław Sienkiewicz 2150 2695 1 8
2 Łukasz Piasecki 1980 2270 2 7
3 Władysław Stasiłowicz 630 630 3 6
4 Krzysztof Ustrzycki 110 110 4 4
5 Tadeusz Brzeziński -Borne- Sulinowo - - 5 -
6 Tomasz Korycki - - 5 2
7 Ryszard Witkowski - - 5 2
8 Jerzy Michalik - - 5 2
9 Hieronim Stasiak - - 5 2
10 Marcin Marczewski - - 5 2
11 Tomasz Lisowski - - 5 2
12 Mariusz Nadolny - - 5 2
13 Wojciech Serafin - - 5 2
14 Paweł Sucharski - - 5 2
15 Tadeusz Korycki - -- 5 2
16 Dawid Zaniewski - Junior - - 5 2

 

*******************************************************************************

40 Lipień Drawy   -  Drawa /leś. Dębina - 08.10.2017

Lp Imię i Nazwisko Koło /Klub Długość ryby Ilosć  sztuk Punkty za czas Suma punktów Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Olejniczak Jan Złotów 63,2  - łącznie/lipień 2 600 2080 1  
2 Jędrzejczyk Sylwester Zielona Góra 31,7 / lipień 1 - 740 2  
3 Behrendt Dawid Krajenka 30,4 1 - 720 3  
4 Sienkiewicz Jarosław Wałcz Miasto 30,3 1 - 720 4 8
5 Holeniewski Andrzej Semafor Piła - - - - 5  
6 Kutyła Marek Semafor Piła - - - - 5  
7 Laszuk Andrzej Łobez - - - - 5  
8 Błaszczak Gerard Poznań - - - - 5  
9 Kasprowicz Łukasz Białogard - - - - 5  
10 Turecki Zbigniew Międzyrzecz - - - - 5  
11 Dybowski Piotr Trzcianka - - - - 5  
12 Wiza Bogdan Trzcianka / Lubmor - - - - 5  
13 Czechowski Lesław Człopa - - - - 5  
14 Jaguś Michał Złotów - - - - 5  
15 Marek Damian Złotów - - - - 5  
16 Michalik Jerzy Wałcz Miasto - - - - 5 2
17 Dobrzański Czesław Wałcz Miasto - - - - 5 2
18 Witkowski Ryszard Wałcz Miasto - - - - 5 2
19 Leszczyk Piotr Wałcz Miasto - - - - 5 2
20 Chorębała Dariusz Wałcz Miasto - - - - 5 2
21 Chorębała Łukasz Wałcz Miasto - - - - 5 2
22 Marczewski Marcin Wałcz Miasto - - - - 5 2
23 Zdun Michał Wałcz Miasto - - - - 5 2
24 Zdun Andrzej Wałcz Miasto - - - - 5 2
25 Marońda Tomasz Wałcz Miasto - - - - 5 2

 

Podlodowe Mistrzostwa Koła 2017 - Raduń Duży

L.p.       Imię i Nazwisko             Waga/Suma punktów Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Hieronim Stasiak 1050 1 8
2 Dariusz Chorembała 510 2 7
3 Łukasz Piasecki 405 3 6
4 Piotr Leszczyk 295 4 5
5 Władysław Stasiłowicz 290 5 4
6 Jarosław Sienkiewicz 250 6 3
7 Lech Stawski 195 7 2
8 Jerzy Michalik 170 8 2
9 Marcin Marczewski 125 9 2
10 Tomasz Sawicki 80 10 2
11 Piotr Burdun 60 11 2
12 Nadolny Mariusz - - 2
13 Tomasz Lisowski - - 2

 

Spinningowe mistrzostwa koła Wałcz - Miasto Raduń -Strączno  30.04.2017  -Wyniki

Lp Imię i Nazwisko Waga Waga -suma Sztuk Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Nadolny Mariusz   1570 1570 pkt 1 1 8
2 Czech Leszek 340 340 pkt 1 2 7
3 Ustrzycki Krzysztof - - - - 2
4 Jaronik Marcin - - - - 2
5 Michalik Jerzy - - - - 2
6 Witkowski Ryszard - - - - 2
7 Górski Michał - - - - 2
8 Stawski Bartłomiej - - - - 2
9 Sawicki Tomasz - - - - 2
10 Sienkiewicz Jarosław - - - - 2
11 Piasecki Łukasz - - - - 2
12 Lisowski Tomasz - - - - 2
13 Chorębała Dariusz - - - - 2
14 Leszczyk Piotr - - - - 2

 

Spławikowe Mistrzostwa Koła Wałcz- Miasto .....Raduń - 07.05.2017- wyniki

 

L.p.       Imię i Nazwisko             Długość/Ryba Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  
1 Piasecki łukasz   2520 1 8  
2 Adamczewski Ryszard   1995 2 7  
3 Michalik Jerzy   1610 3 6  
4 Hieronim Stasiak   1595 4 5  
5 Kaziukajtis Stanisław   1025 5 4  
6 Sienkiewicz Jarosław   660 6 3  
7 Witkowski Ryszard   550 7 2  
8 Białas Łukasz   340 8 2  
9 Dąbrowski Karol   300 9 2  
10 Chorebała Dariusz   175 10 2  

 

Muchowe Mistrzostwa Koła Wałcz- Miasto - 11.06.2017 - wyniki

L.p.       Imię i Nazwisko             Długość/Ryba Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  
1 Jarosław Sienkiewicz 32,3 760 1 8  
2 Dariusz Chorembała 31,8 740 2 7  
3 Jerzy Michalik 31,2 740 3 6  
4 Tomasz Marońda - - - 2  
5 Łukasz Chorembała - - - 2  
6            
             

 

Puchar Lata -Jez. Raduń- 27.08.2017

L.p.       Imię i Nazwisko             Ilosć ryb Waga punkty za czas Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  
1 Michalik Jerzy   2550   2550 1 8  
2 Witkowski Ryszard   2290 - 2290 2 7  
3 Chorembała Dariusz   1545 - 1545 3 6  
4 Chorembała Łukasz   1445 - 1445 4 5  
5 Kaziukajtis Staław - 1340 - 1340 5 4  
6   - - -     -  
7   - - -     -  
8   - - -     -  
9   - - -     -  

 

Drapieżnik Radunia - 10.09.2017- wyniki

L.p.       Imię i Nazwisko             Długość/Ryba Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  
1 Sienkiewicz Jarosław 2szt 2100 1 8  
2 Gnoiński Tomasz 2 sz 1185 2 7  
3 Czech Leszek 4szt 495 3 6  
4 Lisowski Tomasz   - 4 2  
5 Marczewski Marcin   - 5 2  
6 Michalik Jerzy   - 6 2  
7 Nadolny Mariusz   - 7 2  
8 Piasecki Łukasz   - 8 2  
9 Sudoł Bartosz   - 9 2  
10 Wilczyński Paweł   - 10 2  
11 Błoński Maciej   - 11 2  

 

 

Spinning towarzyskie Z ŁODZI -2017 RADUŃ DUŻY

L.p.

      Imię i Nazwisko

            Ilosć ryb

Waga punkty za czas Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  

1

Czech Leszek

1 100 -   1 8  

2

Chorembała Zygmunt

    -   2 2  

3

Chorembała Dariusz

    -   2 2  

4

Witkowski Ryszard

    -   2 2  

5

Michalik Jerzy

- - -   2 2  

6

Piasecki Łukasz

- - -   2 2  

7

Sienkiewicz Jarosław

- - -   2 2  

8

Leszczyk Piotr

- - -   2 2  

9

Nadolny Mariusz

- - -   2 2  

10

Jankowski Michał

        2 2

11

Lisowski  Tomasz

        2 2

**********************************************************************************************************************************************************

MUCHOWE ZAWODY  MIĘDZYKLUBOWE  2017 DOBRZYCA-POŁĄCZONE

 

L.p.       Imię i Nazwisko             Długość/Ryba Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  
1       1 -  
2       2    
3       3 -  
4       4 -  
5       5 -  
6       6 -  
7       7 -  
8       8 -  

 

Drapieżnik Radunia - 2017- wyniki

L.p.       Imię i Nazwisko             Długość/Ryba Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  
1 Sienkiewicz Jarosław 2szt 2100 1 8  
2 Gnoiński Tomasz 2 sz 1185 2 7  
3 Czech Leszek 4szt 495 3 6  
4 Lisowski Tomasz   - 4 2  
5 Marczewski Marcin   - 5 2  
6 Michalik Jerzy   - 6 2  
7 Nadolny Mariusz   - 7 2  
8 Piasecki Łukasz   - 8 2  
9 Sudoł Bartosz   - 9 2  
10 Wilczyński Paweł   - 10 2  
11 Błoński Maciej   - 11 2  

 

 

 

 

Wyniki Morskich Mistrzostw  Koła Wałcz -Miasto  2017

Lp Imię i Nazwisko Waga Waga -suma Sztuk Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1           10
2           9
3           8
4           7
5           6
6           5
7           4
8           3
9           2
10           1
11           0
12           0
13           0
14           0
15           0
16   - - -   0
17   - - -   0

 

Dnia 2017 roku odbyły się zawody Spławikowe Mistrzostwa Koła seniorów

Miejsce I II III IV V VI
Nazwisko imię        

 

 

   

 

 

Dnia 2017roku odbyły się zawody Spławikowe Mistrzostwa Koła młodzieży

Miejsce I
Nazwisko imię

 

W dniu 2017roku odbyły się zawody SZCZUPAK DOLINY RURZYCY

Miejsce I II III IV V VI
Nazwisko imię            

 

Dnia roku odbyły się zawody spinningowe DRAPIEŻNIK RADUNIA

Miejsce I II III IV V VI VII VIII IX IX

 

Dnia .............2017 r. odbyły się .......

Miejsce I II III
Nazwisko imię      

 

W dniu .............2017 odbyły ................

Miejsce I II III
Nazwisko imię      

 

W dniu ...........2017 odbyły się .................

Miejsce I II III IV V VI
Nazwisko imię            

W dniu ...........2017...............

MIEJSCE     I    II     III     IV      V
NAZWISKO IMIĘ          

W dniu ...........2017 .............

MIEJSCE     I    II     III     IV      V     VI    VII    VIII     IX    X
NAZWISKO IMIĘ                    
KOŁO                    

       

 

MIEJSCE     I    II     III     IV      V     VI    VII    VIII     IX    X
NAZWISKO IMIĘ                    

KOŁO

                   

 

 

Towarzyskie Spławikowe Zawody     KOŁA    I    II  III   IV   V  VI VII  VIII  IX  X