KALENDARZ

IMPREZ WĘDKARSKICH OKRĘGU  NADNOTECKIEGO  NA  ROK  -  2021

 

logo_PZW_z_R      TERMINARZ                                   Załącznik do uchwały nr 11/Z/20   Wędkarskich sportowych  Okręgu  Nadnoteckiego  PZW  w  Pile

na 2021 rok        

Lp.

Nazwa imprezy

Organizator

Funkcja

Sędzia Główny

DYSCYPLINA PODLODOWA

 

1

 

Podlodowe Mistrzostwa Okręgu (OPEN)

Koło PZW

Zalew Koszyce II

14  luty

 

Sędzia Główny

 

 

Jan Kołodziejski

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

 

 

 

 

 

1

 

MISTRZOSTWA OKRĘGU

OPEN

Seniorów* dwudniowe +

Weteranów 55+, 65+

Koło PZW Złota Kaczka

Zalew Koszyce II

29.05   I tura

30.05  II tura

 

 

Sędzia Główny

 

 

 

Zbigniew Aniserowicz

KadetówU15*

JuniorówU20*

Kobiet

Koło PZW

Piła Podlasie

23.05 - 2 tury

Zalew Koszyce II

 

Sędzia Główny

 

 

Zbigniew Gogoliński

Feederowe Mistrzostw Okręgu (Feeder)

Koło PZW

25. 04

Zalew Koszyce

 

Sędzia Główny

 

Zbigniew Gogoliński

 

 

 

 

 

2

 

MISTRZOSTWA POLSKI

Gruntowe MP (Feeder)

Okręg PZW  Szczecin

28-30.05

Weteranów 55+, 65+

Okręg PZW Kraków

13-15.08

Młodzież U15, U20

Okręg PZW Częstochowa

16-18. 07

Kobiet i MłodzieżyU25

Okręg PZW Przemyśl

17-19.09

Seniorów

Okręg PZW Gorzów Wlkp.

9-11.07

3

Konkurs Ekologiczno-

Wędkarski dla młodzieży

Rada ds. Młodzieży

17.04

 

4

 

Puchar Burmistrza

 

 Chodzieży **

 

Koło PZW Chodzież

16.05   j. Strzeleckie

 

Sędzia Główny

 

Edward Chludziński

 

5

Zawody młodzieży U15  i U 20 o puchar Przewodniczącego Rady ds. Młodzieży*

Koło PZW Wyrzysk

jez. Młotkówko

09.05         (niedziela)

 

Sędzia Główny

 

 

Zbigniew Gogoliński

 

6

Zawody młodzieży U15 i U20

Puchar Podlasia*

Koło PZW Piła Podlasie

13.06  (niedziela) Koszyce II

 

Sędzia Główny

 

Zbigniew Gogoliński

7

Zawody spławikowe dla dzieci niepełnosprawnych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile

Koło PZW Piła Podlasie

Koszyce II (mały)

06. 06.      niedziela

 

Sędzia Główny

 

Zenon Schulz

8

Zawody prezesów i działaczy

„ im. J. Różańskiego”

Koło PZW Gwda

04.07      Koszyce II

Sędzia Główny

Józef Jeziorski

9

Memoriał Henryka Baszaka

Koło PZW Podlasie

25.07  Koszyce II

Sędzia Główny

Organizator

 10

Puchar „MIROLA” Pila **

Koło PZW Mirol

26.09        Koszyce II

Sędzia Główny

Zbigniew Gogoliński

11

Puchar Wójta Gminy Kaczory **

Koło PZW Kaczory

22.08   j. Kopcze

Sędzia Główny

 

Zbigniew Gogoliński

12

Zawody młodzieży U15 i U20 *

Koło PZW Kaczory

05.09.( niedziela) j. Kopcze

Sędzia Główny

Zbigniew Gogoliński

13

Puchar Wójta Gminy

Chodzieży **

Koło PZW Chodzież

12.09       j. Strzeleckie

Sędzia Główny

Edward Chludziński

14

Zawody młodzieży U15 i U20 *

„Puchar Koszyc”

Podsumowanie GPO

Koło PZW Gwda

Zalew Koszyce II

19.09         (niedziela)

Sędzia Główny

Zbigniew Gogoliński

15

Puchar „ Złotej Kaczki” **

Podsumowanie „GPO

Koło PZW Zł. Kaczka

10.10   Zalew Koszyce II

Sędzia Główny

Zbigniew Aniserowicz

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe

GP Polski  „Puchar FIUME”

Okręg PZW Bydgoszcz

9-11.04

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe

GP Polski  „Puchar Sensasa”

Okręg PZW Tarnobrzeg

21-23.05

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe

GP Polski „Puchar Trapera”

Okręg PZW Gdańsk

11-13.06

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe

GP Polski „Puchar ………….”

Okręg PZW Kraków

1-3.10

 

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

1

MISTRZOSTWA OKRĘGU

Seniorów *

Indywidualne

 

Koło Gwda Piła

rz. Gwda

01.05.  I tura

22.05. II tura

Sędzia Główny

Zbigniew Gogoliński

MISTRZOSTWA OKRĘGU

TEAMÓW

Koło PZW Miasto Złotów/NKS sekcja spin.

5-6.06

jez. Zaleskie

Sędzia Główny

Zbigniew Gogoliński

2

MISTRZOSTWA POLSKI

TEAMÓW

Okręg PZW   Olsztyn/ Kolo Orzysz

16-19.09   jez. Orzysz

3

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

Seniorów

Okręg PZW  Krosno

18-20.06

4

„Drapieżnik Radunia” *

Koło PZW

13.06.  j. Raduń

Sędzia Główny

Obejmajer

5

Puchar Wójta Gminy

Drawsko *

Koło PZW

Drawski Młyn

11.07. rz. Noteć

Sędzia Główny

Zbigniew Gogoliński

 

„Drapieżnik Noteci „  *

Koło PZW Chodzież

17.10.  rz. Noteć Milcz

Sędzia Główny

Edmund Chludziński

6

„Jesień  2020” *     Białośliwie

Podsumowanie klasyfikacji GPO

Koła PZW Gwda

24.10.  rz. Noteć

Sędzia Główny

Marek Kutyła

7

Spinningowe Teamowe Eliminacje do GPP na rok 2022

Okręg PZW Zamość

24-26.09

 

 

 

 

 

DYSCYPLINA MUCHOWA

 

1

MISTRZOSTWA OKRĘGU

 

Seniorów *

NKS PZW
30.05 godz. 7,00

rz. Gwda

rz. Piława   (połączone)

 

 

Sędzia Główny

 

 

 

Zbigniew Gogoliński

2

MISTRZOSTWA POLSKI

Seniorów

Okręg PZW Nowy Sącz

25-27.06

3

XVII Memoriał

Henryka Gębskiego

(spinning, mucha)

 
Koło PZW Lędyczek

02.05

 

Sędzia Główny                                       

 

Organizator                      

4

Memoriał

Wojciecha  Brudzińskiego

 

Maciej Brudziński
Rz. Gwda

17-18.04

 

Sędzia Główny                                       

 

Organizator                          

4

 

Lipień Drawy *

 

Koło PZW
Wałcz Miasto

10.10

 

Sędzia Główny                                       

 

Organizator

 

5

 

Międzyklubowe *

NKS PZW
kwiecień  
wrzesień 

październik           

 

Sędzia Główny

 

Organizator

 

6

 

GPP    „Puchar Sanu”

 

 

Okręg PZW Krosno

23-25.04

 

7

 

GPP  „Puchar Wisły”

 

 

Okręg PZW Krosno

7-09.05

 

8

 

GPP  „Puchar Dunajca”

 

 

Okręg PZW Nowy Sącz

4-6.06

 

9

 

GPP „Jesienny Lipień Sanu”

 

 

Okręg PZW Krosno

24-26.09

 

 

1.  *  zawody zaliczane do klasyfikacji indywidualnej „GP” Okręgu :

- dyscyplina spławikowa (seniorzy) – sześć z siedmiu tur?

 Natomiast w przypadku gdyby jedne zawody się nie odbyły z powodu  pandemii  wówczas można zaliczyć pięć/ z sześciu tur

- dyscyplina spławikowa (juniorzy U20) – pięć z sześciu tur

- dyscyplina spławikowa (kadet U15) – pięć z sześciu tur

- muchowa – pięć z sześciu tur

- dyscyplina spinningowa – pięć z sześciu tur

** zawody zaliczane do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej „GP” Okręgu.

 

 

2. Egzaminy na sędziów dyscyplin wędkarskich odbędą się w dniu   22.04.2021 r.

godz. 16 30 w biurze ON  PZW Piła ul. Śniadeckich 136/4

Zgłaszania kandydatów na piśmie do dnia  12.04.2021r.

 

 

3. Przedłużanie licencji sędziowskich do dnia 30.04 2021  r. ( warunek przedłużenia, – co najmniej 5 sędziowań w danym roku).

     

 

 

4.  Maksymalne opłaty startowe :

 

              Zawody z cyklu „GP” Okręgu:

 

             drużynowe  -  do 130- od drużyny ( GP: 3 zawodników + kierownik) do 35,- zł  od zawodnika  indywidualnego

             indywidualne –  do 40,- od zawodnika w zawodach jednodniowych (jedna tura)

                                                                         -do 45,- zł od zawodnika w zawodach jednodniowych dwuturowych.

             indywidualne – do 60,- zł od zawodnika w zawodach dwudniowych

                        osoba towarzysząca – do 25, - zł od osoby w zawodach jednodniowych,

                                                                                   -  do 50,- zł od osoby w zawodach dwudniowych.

        Zatwierdzony - uchwała nr  11/Z/20  ZON PZW w Pile z dnia 14 grudnia 2020 r.

 

 

 ***********************************************************************

 

 

KALENDARZ

IMPREZ WĘDKARSKICH KOŁA WAŁCZ MIASTO  NA   -  2020 Rok  

                    

L.P

Nazwa imprezy

Miejsce

Termin

Klasyfikacja Wędkarz Roku

Kategoria

Dyscyplina

1

 Podlodowe Mistrzostwa Koła Raduń odwołane x+J kołowe spławikowe
2 Spławikowe Mistrzostwa Koła* Raduń 12.07.2020 x+J otwarte spławikowe
3 Dzień Dziecka Raduń odwołane   junior/otwarte spławikowe
4 Spinningowe mistrzostwa Koła* Raduń/Straczno 16.08.2020 x+J kołowe spinningowe
5 Muchowe Mistrzostwa Koła Gwda /Plecemin 30.08.2020 x+J kołowe muchowe
6 Drapieżnik Radunia-Turniej  3 Miast Raduń odwołane x otwarte spinningowe
7 Festiwal Dwóch Jezior Raduń odwołane   rodzinne/otwarte spławikowe
8 Spławikowe o Puchar Burmistrza m. Wałcza Raduń odwołane x otwarte spławikowe
9            
10 Towarzyskie z łodzi Raduń 20.09 x otwarte spinningowe
11 Lipień Drawy Dębina Odwołane x otwarte muchowe
12            

     

      *Klasyfikacja o tytuł Mistrza Koła -tylko członkowie Koła Wałcz Miasto        

       x+J -  Zawody z klasyfikacją dla juniorów

Zawody TURNIEJ 3 MIAST  oraz LIPIEŃ DRAWY objęte są patronatem medialnym miesięcznika Wiadomości Wędkarskie

Szczegółowych informacji przed zawodami udzielają   Prezes Koła - Tadeusz Kaczorowski (tel. 691 769 025) oraz skarbnik  Ryszard Witkowski - tel  793890682

  Inne zawody  towarzyske .....

L.P

Nazwa imprezy

Miejsce

Termin

Wpisowe

Kategoria

Dyscyplina

1

           

 

TERMINARZ   Wędkarskich  imprez  sportowych  Okręgu  Nadnoteckiego  PZW  w  Pile na 2020

 

 

Lp.

Nazwa imprezy

Organizator

Funkcja

Sędzia Główny

DYSCYPLINA PODLODOWA

 

1

 

Podlodowe Mistrzostwa Okręgu (OPEN)

Koło PZW

Zalew Koszyce II

Styczeń / luty

 

Sędzia Główny

 

 

Kołodziejski

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

 

 

 

 

 

1

 

MISTRZOSTWA OKRĘGU

OPEN

Seniorów* dwudniowe +

Weteranów 55+, 65+

Koło PZW Nałęcz

rz. Noteć Czarnków

9.05   I tura

10.05  II tura

 

 

Sędzia Główny

 

 

 

Aniserowicz

KadetówU15*

JuniorówU20*

 Kobiet

Koło PZW

Piła Podlasie

24.05 - 2 tury

Zalew Koszyce II

 

Sędzia Główny

 

 

Gogoliński

Mistrzostw Okręgu w wędkarstwie gruntowym (Feeder)

Koło PZW ..........

26. 04 ..................

Brak organizatora

 

Sędzia Główny

 

Gogoliński

 

 

 

 

 

2

 

MISTRZOSTWA POLSKI

Gruntowe MP (Feeder)

Okręg PZW  Szczecin

7-10.05

Weteranów 55+, 65+

Okręg PZW Kraków

13-16.08

Młodzież U15, U20

Okręg PZW Częstochowa

2-5. 07

 

Kobiet i MłodzieżyU25

Okręg PZW Przemyśl

26-28.06

Seniorów

Okręg PZW Poznań

21-24.05

3

Konkurs Ekologiczno-Wędkarski dla młodzieży

Rada ds. Młodzieży

28.03

 

4

 

Puchar Burmistrza Chodzieży **

 

Koło PZW Chodzież

   17.05   j. Strzeleckie

 

Sędzia Główny

 

Chludziński

 

5

Zawody młodzieży U15  i U 20 o puchar Przewodniczącego Rady ds. Młodzieży*

Koło PZW Wyrzysk

   jez. Młotkówko

10.05         (niedziela)

 

Sędzia Główny

 

 

Gogoliński

 

6

Zawody młodzieży U15 i U20

Puchar Podlasia*

Koło PZW Piła Podlasie

30.05  (sobota) Koszyce II

 

Sędzia Główny

 

Kołodziejski

7

Zawody spławikowe dla dzieci niepełnosprawnych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile

Koło PZW Piła Podlasie

Koszyce II (mały)

06. 06.      sobota

 

Sędzia Główny

 

Zenon Schulz

8

Zawody prezesów i działacz

„ im. J. Różańskiego”

Jubileuszu  70-lecia PZW

Koło PZW Gwda

5.07      Koszyce II

Sędzia Główny

Jeziorski / Pysiewicz

9

Memoriał Henryka Baszaka

 

Koło PZW Podlasie

26.07  Koszyce II

Sędzia Główny

 

Organizator

 10

Puchar „MIROLA” Pila **

Koło PZW Mirol

 9.08        Koszyce II

Sędzia Główny

Gogoliński

11

Puchar Wójta Gminy Kaczory **

Koło PZW Kaczory

 23.08   j. Kopcze

Sędzia Główny

 

Gogoliński

12

Zawody młodzieży U15 i U20 *

Koło PZW Kaczory

05.09.( sobota) j. Kopcze

Sędzia Główny

 

Gogoliński

13

Puchar Wójta Gminy

 Chodzieży **

Koło PZW Chodzież

     13.09       j. Strzeleckie

 

Sędzia Główny

 

Chludziński

14

Zawody młodzieży U15 i U20 *

„Puchar Koszyc”

Podsumowanie GPO

Koło PZW Gwda

Zalew Koszyce II

19.09         (sobota)

 

Sędzia Główny

 

Gogoliński

15

Puchar „ Złotej Kaczki” **

Podsumowanie „GPO

Koło PZW Zł. Kaczka

  4.10    Zalew Koszyce II

 

Sędzia Główny

 

Gogoliński

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe

GP Polski  „Puchar FIUME”

Okręg PZW Bydgoszcz

2-5.04

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe

GP Polski „Puchar Trapera”

Okręg PZW Gdańsk

4-7.06

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe

GP Polski „Puchar Robinsona”

Okręg PZW Katowice

9-12.07

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe

GP Polski  „Puchar Sensasa”

Okręg PZW Tarnobrzeg

24-27.09

 

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

1

MISTRZOSTWA OKRĘGU

Seniorów *

Indywidualne

 

Koło Gwda Piła

rz. Gwda

09.05.  I tura

16.05. II tura

 

 

Sędzia Główny

 

 

 

Gogoliński

 

MISTRZOSTWA OKRĘGU

TEAMÓW

NKS sekcja spin.

6-7.06

jez. Zaleskie

 

Sędzia Główny

 

 

Gogoliński

2

MISTRZOSTWA POLSKI

TEAMÓW

Okręg PZW   ???

22-25.10   jez. Orzysz

3

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

Seniorów

 

Okręg PZW  Krosno

11-14.06

4

„Drapieżnik Radunia” *

Koło PZW

21.06.  j. Raduń

Sędzia Główny

 

Obermajer

5

Puchar Wójta Gminy

Drawsko *

Koło PZW

Drawski Młyn

28.06. rz. Noteć

 

Sędzia Główny

 

 

Gogoliński

 

„Drapieżnik Noteci „  *

Koło PZW Chodzież

  18.10.  rz. Noteć Milcz

Sędzia Główny

Chludziński

6

„Jesień  2020” *     Białośliwie

Podsumowanie klasyfikacji GPO

Koła PZW Gwda

  25.10.  rz. Noteć

 

Sędzia Główny

 

Kutyła

7

Spinningowe Teamowe Eliminacje do GPP na rok 2021

Okręg PZW Zamość

11-13.09

   
   

 

 

DYSCYPLINA MUCHOWA

 

1

MISTRZOSTWA OKRĘGU

 

Seniorów *

NKS PZW
31.05 godz. 7,00

rz. Gwda

rz. Piława   (połączone)

 

 

Sędzia Główny

 

 

 

Gogoliński

 

2

MISTRZOSTWA POLSKI

Seniorów

Okręg PZW Nowy Sącz

26-28.06

3

XVII Memoriał

Henryka Gębskiego

(spinning, mucha)

 
Koło PZW Lędyczek

02.05

 

Sędzia Główny                                       

 

Organizator                             

4

Memoriał

Wojciecha  Brudzińskiego

 

Maciej Brudziński
Rz. Gwda

18-19.04

 

Sędzia Główny                                       

 

Organizator                             

4

 

Lipień Drawy *

 

Koło PZW
Wałcz Miasto

11.10

 

Sędzia Główny                                       

 

Obermajer

 

5

 

Międzyklubowe *

NKS PZW
kwiecień  
wrzesień 

październik           

 

Sędzia Główny

 

z koła Wałcz M

 

6

 

GPP    „Puchar Sanu”

 

 

Okręg PZW Krosno

24-26.04

 

7

 

GPP  „Puchar Wisły”

 

 

Okręg PZW Krosno

8-10.05

 

8

 

GPP  „Puchar Dunajca”

 

 

Okręg PZW Nowy Sącz

5-7.06

 

9

 

GPP „Jesienny Lipień Sanu”

 

 

Okręg PZW Krosno

25-27.09

 

 

1.  *  zawody zaliczane do klasyfikacji indywidualnej „GP” Okręgu :

- dyscyplina spławikowa (seniorzy) – sześć z siedmiu tur

- dyscyplina spławikowa (juniorzy U20) – pięć z sześciu tur

- dyscyplina spławikowa (kadet U15) – pięć z sześciu tur

- muchowa – pięć z sześciu tur

- dyscyplina spinningowa – pięć z sześciu tur

** zawody zaliczane do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej „GP” Okręgu.

  1. Egzaminy na sędziów dyscyplin wędkarskich odbędą się w dniu 23.04.2020 r.

godz. 16 30 w biurze ON  PZW Piła ul. Śniadeckich 136/4

Zgłaszania kandydatów na piśmie do dnia  14.04.2020r.

  1. Przedłużanie licencji sędziowskich do dnia 30.04 2020 r. ( warunek przedłużenia, – co najmniej 5 sędziowań w danym roku).

      4.  Maksymalne opłaty startowe :

        > Zawody z cyklu „GP” Okręgu:

             drużynowe  -  do 130- od drużyny ( GP: 3 zawodników + kierownik) do 35,- zł  od zawodnika  indywidualnego

             indywidualne –  do 40,-od zawodnika w zawodach jednodniowych (jedna tura)

                                     -do 45,- zł od zawodnika w zawodach jednodniowych dwuturowych.

             indywidualne – do 60,- zł od zawodnika w zawodach dwudniowych

            osoba towarzysząca – do 25, - zł od osoby w zawodach jednodniowych,

                                               -  do 50,- zł od osoby w zawodach dwudniowych.

                                        Zatwierdzony - uchwała nr  15/Z/19  z dnia 25.11.2019 roku

 

Porozumienia międzyokręgowe Okręgu Nadnoteckiego 2020

 

1.    Wzajemne honorowanie składek okręgowych na wszystkie wody (nizinne i górskie)

Elbląg, Jelenia Góra, Legnica, Słupsk, Wałbrzych, Zielona Góra.

Warunkiem wędkowania jest posiadanie zezwolenia  danego Okręgu.

 

2.    Honorowanie składek okręgowych ON PZW Piła na wody górskie

Gorzów Wlkp. – rz. Drawa obwód rybacki nr 10 (wspólna gospodarka rybacka)


 

3. Porozumienie z Okręgiem PZW Szczecin

Na mocy tego porozumienia wędkarze obydwu okręgów będą mogli wędkować na preferencyjnych warunkach – składka ulgowa na wody nizinne lub górskie.

Prawo do wędkowania nabywają członkowie Okręgu po wykupieniu rocznej składki okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu oraz ulgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód:

- składka ulgowa na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2020 roku wynosi:

pełna (wszystkie wody, wszystkie metody) – 112,00 zł, niepełna (wody nizinne, bez łodzi) – 100,00 zł; odznaczeni Złotą odznaką z wieńcami 22,00 zł,

- składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Szczecin w 2020 roku wynosi:

wody nizinne – 75,00 zł, (dwie wędki lub spinning z brzegu)

wody górskie - 93,00 zł (na dwie wędki lub spinning z brzegu – obejmuje również wody nizinne)

wody nizinne i górskie – 20,00 zł – dla odznaczonych Złotą odznaką z wieńcami - obowiązuje wklejony znak składki Okręgu PZW Szczecin o nominale (na dwie wędki lub spinning +łódź i trolling)

Na wędkowanie z łodzi i metoda trollingową w Okręgu PZW Szczecin wymagane są odrębne zezwolenia: łódź – 60, 00 zł, trolling – 120, 00 zł. (nie dotyczy odznaczonych Złotą odznaką z wieńcami)

Nie stosuje się w tym przypadku żadnych innych ulg i zniżek obowiązujących w macierzystym Okręgu.

 

4.Porozumienie z Okręgiem PZW Kalisz

Na mocy tego porozumienia wędkarze obydwu okręgów będą mogli wędkować na preferencyjnych warunkach – składka ulgowa na wody nizinne lub górskie.

Prawo do wędkowania nabywają członkowie Okręgu po wykupieniu rocznej składki okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu oraz ulgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód:

- składka ulgowa na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2020 roku wynosi: pełna (wszystkie wody, wszystkie metody) – 112,00 zł, niepełna (wody nizinne, bez łodzi) – 100,00 zł

- składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Kalisz w 2020 roku wynosi:

pełna (wszystkie wody, wszystkie metody) – 90,00 zł,

Nie stosuje się w tym przypadku żadnych innych ulg i zniżek obowiązujących w macierzystym Okręgu.

 

5. Porozumienie z Okręgiem PZW Sieradz

Na mocy tego porozumienia wędkarze obydwu okręgów będą mogli wędkować na preferencyjnych warunkach – składka ulgowa na wody nizinne lub górskie.

Prawo do wędkowania nabywają członkowie Okręgu po wykupieniu rocznej składki okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu oraz ulgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód:

- składka ulgowa na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2020 roku wynosi:

pełna (wszystkie wody, wszystkie metody) – 112,00 zł, niepełna (wody nizinne, bez łodzi) – 100,00 zł

- składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Sieradz w 2019 roku wynosi:

pełna– 80,00 zł.

Nie stosuje się w tym przypadku żadnych innych ulg i zniżek obowiązujących w macierzystym Okręgu.


 

6. Porozumienie z Okręgiem PZW Częstochowa

Na mocy tego porozumienia wędkarze obydwu okręgów będą mogli wędkować na preferencyjnych warunkach – składka ulgowa na wody nizinne lub górskie.

Prawo do wędkowania nabywają członkowie Okręgu po wykupieniu rocznej składki okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu oraz ulgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód:

- składka ulgowa na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2020 roku wynosi:

pełna (wszystkie wody, wszystkie metody) – 112,00 zł, niepełna (wody nizinne, bez łodzi) – 100,00 zł

- składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Częstochowa w 2020 roku wynosi:

wody nizinne i górskie (bez trollingu) – 90,00 zł, wody nizinne (bez trollingu) – 70,00 zł.

Nie stosuje się w tym przypadku żadnych innych ulg i zniżek obowiązujących w macierzystym Okręgu.

 

7. Porozumienie z Okręgiem PZW Koszalin

Na mocy tego porozumienia wędkarze obydwu okręgów będą mogli wędkować na preferencyjnych warunkach – składka ulgowa na wody nizinne lub górskie.

Prawo do wędkowania nabywają członkowie Okręgu po wykupieniu rocznej składki okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu oraz ulgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód:

- składka ulgowa na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2020 roku wynosi:

pełna (wszystkie wody, wszystkie metody) – 112,00 zł, niepełna (wody nizinne, bez łodzi) – 100,00 zł

- składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Koszalin w 2020 roku wynosi:

wody nizinne – 120,00 zł,

wody górskie – 140,00 zł.

Nie stosuje się w tym przypadku żadnych innych ulg i zniżek obowiązujących w macierzystym Okręgu.

 

8. Porozumienie z Okręgiem PZW Bielsko Biała

Na mocy tego porozumienia wędkarze obydwu okręgów będą mogli wędkować na preferencyjnych warunkach – składka ulgowa na wody nizinne lub górskie.

Prawo do wędkowania nabywają członkowie Okręgu po wykupieniu rocznej składki okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu oraz ulgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód:

- składka ulgowa na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2020 roku wynosi:

pełna (wszystkie wody, wszystkie metody) – 112,00 zł, niepełna (wody nizinne, bez łodzi) – 100,00 zł

- składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Bielsko Biała w 2020 roku wynosi:

pełna (wszystkie wody) – 100,00 zł.

Nie stosuje się w tym przypadku żadnych innych ulg i zniżek obowiązujących w macierzystym Okręgu.

 

9. Porozumienie z Okręgiem PZW Poznań

Okręg PZW Poznań udostępnia wędkarzom Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile obwody rybackie rzeki Warty nr 7, 8, 10, obwód rybacki rzeki Wełny nr 9 oraz obwód jeziora Chojeńskie (Pustelnia) do amatorskiego połowu ryb w ramach wzajemnego honorowania składek okręgowych.

Okręg Nadnotecki PZW w Pile udostępnia wędkarzom Okręgu PZW w Poznaniu następujące obwody rybackie: rzeki Warty - nr 9, rzeki Noteć – nr 9, rzekę Wełnę – nr 6 i 8 do amatorskiego połowu ryb w ramach wzajemnego honorowania składek okręgowych oraz zwalnia wędkarzy z prowadzenia rejestru amatorskiego połowu ryb w/w wodach.

 

10. Zarząd Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile informuje, że każdy członek Polskiego Związku Wędkarskiego po opłaceniu całorocznych składek na ochronę i zagospodarowanie wód w swoim macierzystym okręgu może wykupić w Okręgu Nadnoteckim ulgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód, która w 2020 roku wynosi: niepełna (wody nizinne bez łodzi)– 100,00 zł, pełna (wszystkie wody ,wszystkie metody) – 112, 00 zł oraz zezwolenie.

Nie stosuje się w tym przypadku żadnych innych zniżek.

 

 

Komunikat dot . porozumień z okręgiem poznańskim...

 

 

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/39/wiadomosci/200158/pliki/komunikat_samolez.jpg