KALENDARZ

IMPREZ WĘDKARSKICH KOŁA WAŁCZ MIASTO  NA   -  2018 Rok   

                    

L.P

Nazwa imprezy

Miejsce

Termin

Klasyfikacja Wędkarz Roku

Kategoria

Dyscyplina

1

 Podlodowe Mistrzostwa Koła Raduń luty x+J kołowe spławikowe
2 Spławikowe Mistrzostwa Koła* Raduń 15.04 x+J otwarte spławikowe
3 Dzień Dziecka Raduń 3.06   junior/otwarte spławikowe
4 Spinningowe mistrzostwa Koła Raduń/Straczno 3.05 x+J kołowe spinningowe
5 Muchowe Mistrzostwa Koła Dobrzyca/Czapla 15.07 x+J kołowe muchowe
6 Drapieżnik Radunia-Turniej  3 Miast Raduń 3.06 x otwarte spinningowe
7 Festiwal Dwóch Jezior Raduń 8.07   kołowe spławikowe/rodzinne
8 Zawody z okazji 100 lecia niepodległości Państwa Polskiego - Puchar  Lata Raduń 19.08   otwarte spławikowe
9 Morskie  Mistrzostwa Koła Kołobrzeg październik- grudzień x kołowe spinningowe
10 Towarzyskie z łodzi Raduń 7.10 x otwarte spinningowe
11 Lipień Drawy Dębina 14.10 x otwarte muchowe
12            

     

      *Klasyfikacja o tytuł Mistrza Koła -tylko członkowie Koła Wałcz Miasto        

       x+J -  Zawody z klasyfikacją dla juniorów

 

 

Inne zawody  towarzyske .....

L.P

Nazwa imprezy

Miejsce

Termin

Wpisowe

Kategoria

Dyscyplina

1

 FISHOMANIA.PL Raduń 15 lipiec 40 towarzyskie spławikowe

 

TERMINARZ   Wędkarskich  imprez  sportowych  Okręgu  Nadnoteckiego  PZW  w  Pile na 2018

Lp.

Nazwa imprezy

Organizator

Funkcja

Sędzia Główny

 

DYSCYPLINA PODLODOWA

 

1

 

Podlodowe Mistrzostwa Okręgu (OPEN)

Koło PZW Nafta

Zalew Koszyce II

Styczeń / luty

 

Sędzia Główny

 

 

Jan Kołodziejski

 

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA

 

 

 

 

 

1

 

MISTRZOSTWA OKRĘGU

OPEN

Seniorów* dwudniowe

Weteranów 55+

Koło PZW

Złota Kaczka

12.05 I tura

13.05 II tura

Zalew Koszyce II

 

 

Sędzia Główny

 

 

 

Zbigniew Aniserowicz

KadetówU15*

JuniorówU20*

 Kobiet

Koło PZW

Piła Podlasie

 10.06 - 2 tury

Zalew Koszyce II

 

Sędzia Główny

 

 

Zbigniew Gogoliński

Mistrzostw Okręgu w wędkarstwie gruntowym (Feeder)

Koło PZW Zł. Kaczka

1.05.  Kopcze

lub j. Strzeleckie

Sędzia Główny

 

Zbigniew Gogoliński

 

 

 

 

 

2

 

MISTRZOSTWA POLSKI

Kobiet i MłodzieżyU25

Okręg PZW Bydgoszcz

22-24.06

Seniorów

Okręg PZW Lublin

29.06-01.07

Młodzież U15, U20

Okręg PZW Tarnobrzeg

13-15.07

Weteranów 55+

Okręg PZW Lublin

25-27.05

Gruntowe MP (Feeder)

Okręg PZW Szczecin

15-17.06

3

Konkurs Ekologiczno-Wędkarski dla młodzieży

Rada ds. Młodzieży i SP nr 3 w Pile

24.03

 

4

 

Puchar Burmistrza Chodzieży **

 

Koło PZW Chodzież

22.04  j. Strzeleckie

 

Sędzia Główny

 

Edward Chludziński

7

Zawody młodzieży U15  i U 20 o puchar Przewodniczącego Rady ds. Młodzieży*

Koło PZW Wyrzysk

jez. Młotkówko

19.05    (sobota)

 

Sędzia Główny

 

 

Zbigniew Gogoliński

 

8

 

Zawody młodzieży U15 i U20

Puchar Podlasia*

Koło PZW

Piła Podlasie

  26.05  (sobota)

             Koszyce II

 

Sędzia Główny

 

Zbigniew Gogoliński

 

9

Ogólnopolski Zawody

Turniej Miast

Memoriał im. prof. Zb. Religi

Koło PZW Czarnków M

31.05.

rz. Noteć

 

Sędzia Główny

 

Józef Jeziorski

 

10

Zawody

z okazji 100. rocznicy

 Powstania Wielkopolskiego

Koło PZW Wągrowiec

17.06 j. Durowo

 

Sędzia Główny

 

Józef Jeziorski

11

OPEN**

Drużynowe Mistrzostw Okręgu

(sektor dla juniorów U20)*

Koło PZW Czarnków M

24.06 

rz. Noteć

 

Sędzia Główny

 

 

Zbigniew Aniserowicz

12

Puchar Ziemi Złotowskiej

Koło PZW Złotów M

Sędzia Główny

 

Organizator

13

Zawody prezesów i działacz

„ im. J. Różańskiego”

Koło PZW Gwda

    8.07   Koszyce II

Sędzia Główny

Józef Jeziorski

14

Memoriał Henryka Baszaka

 

Koło PZW Policja

29.07     Koszyce II

Sędzia Główny

 

Organizator

15

Zawody sumowe

(nocne)

Koło PZW Zł. Kacza

4/5.08 Koszyce II

 

Sędzia Główny

 

Ryszard Dymek

16

Puchar Prezesa Philipsa **

Piła

Koło PZW Philips

12.08    Koszyce II

Sędzia Główny

Zbigniew Aniserowicz

17

Puchar Wójta Gminy Kaczory **

Koło PZW Kaczory

 26.08     j. Kopcze

Sędzia Główny

 

Jan Kołodziejski

18

Zawody młodzieży U15 i U20 *

„Puchar Koszyc”

Podsumowanie  „GPO”  U15

Koło PZW Gwda

Zalew Koszyce II

8.09 (sobota)

 

Sędzia Główny

 

Zbigniew Gogoliński

19

Puchar Wójta Gminy

 Chodzieży **

Koło PZW Chodzież

16.09   j. Strzeleckie

 

Sędzia Główny

 

Zdzisław Kaniewski

20

Puchar „ Złotej Kaczki” **

(sektor dla juniorów U20)*

Podsumowanie „GPO  „S i U20”

Koło PZW Zł. Kaczka

7.10

Zalew Koszyce II

 

Sędzia Główny

 

Zbigniew Gogoliński

21

Indywidualne zawody z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

Koło PZW Zł. Kaczka

21.10

Zalew Koszyce II

 

Sędzia Główny

 

Zbigniew Gogoliński

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe GP Polski

Okręg PZW Tarnobrzeg

27-29.04

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe GP Polski

Okręg PZW Piotrków Tryb

18-20.05

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe GP Polski

Okręg PZW Gdańsk

8-10.06

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe GP Polski

Okręg PZW Katowice

27-29.07

Ogólnopolskie Zawody Spławikowe GP Polski

Okręg PZW Wrocław

28-30.09

 

DYSCYPLINA SPINNINGOWA

1

MISTRZOSTWA OKRĘGU

Seniorów *

(dwudniowe)

 

Koło Gwda Piła

rz. Gwda

    05.05    I tura

     06.05    II tura

 

 

Sędzia Główny

 

 

 

Zbigniew Gogoliński

2

MISTROSTWA POLSKI

TEAMÓW

Okręg Mazowiecki PZW

27-30.09

3

MISTROSTWA POLSKI

Seniorów i Juniorów

Okręg PZW Katowice

18-21.10

4

Puchar Wójta Gminy

Drawsko*

Koło PZW

Drawski Młyn

24.06 rz. Noteć

 

Sędzia Główny

 

 

Józef Jeziorski

5

„Drapieżnik Radunia” *

(Truniej 3-ch Miast)

Koło PZW Wałcz M

3.06  j. Raduń

Sędzia Główny

 

Józef Jeziorski

6

„Jesień  2018” *

Białośliwie

Koła PZW Gwda

28.10  rz. Noteć

 

Sędzia Główny

 

Marek Kutyła

7

„Drapieżnik Noteci „  *

Podsumowanie klasyfikacji GPO

Koło PZW Chodzież

     18.11  Noteć Milcz

Sędzia Główny

Edward Chludziński

Ogólnopolskie Zawody Spinningowe GP Polski -teamów

Okręg PZW Olsztyn

22-24.06

Ogólnopolskie Zawody Spinningowe GP Polski - teamów

Okręg PZW Gdańsk

6-8.07

Ogólnopolskie Zawody Spinningowe GP Polski - teamów

Okręg PZW Opole

14-16.09

 

 

DYSCYPLINA MUCHOWA

1

MISTRZOSTWA OKRĘGU

 

Seniorów *

NKS PZW
3.06   godz. 7,00

rz. Gwda

rz. Piława   (połączone)

 

 

Sędzia Główny

 

 

 

z koła Wałcz M

2

MISTRZOSTWA POLSKI

Seniorów

Okręg PZW Nowy Sącz

22-24.06

3

XVI Memoriał

Henryka Gębskiego

 metoda połowu

  spinningowa, muchowa

Koło PZW Lędyczek

19.05

 

Sędzia Główny                                       

 

Organizator                             

4

 

Lipień Drawy *

 

Koło PZW
Wałcz Miasto

14.10

 

Sędzia Główny                                       

 

Organizator

 

5

 

Międzyklubowe *

NKS PZW     

 

     NKS

          

 

Sędzia Główny

 

z koła Wałcz M

 

 

1.  *  zawody zaliczane do klasyfikacji indywidualnej „GP” Okręgu :

- dyscyplina spławikowa (seniorzy) – siedem z ośmiu tur

- dyscyplina spławikowa (juniorzy U20) – sześć z siedmiu tur

- dyscyplina spławikowa (kadet U15) – 100 %

- muchowa – 100%

- dyscyplina spinningowa – pięć z sześciu tur

** zawody zaliczane do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej „GP” Okręgu.

  1. Egzaminy na sędziów dyscyplin wędkarskich odbędą się w dniu 19.04.2018 r.

godz. 16 30 w biurze ON  PZW Piła ul. Śniadeckich 136/4

Zgłaszania kandydatów na piśmie do dnia  13.04.2018 r.

  1. Przedłużanie licencji sędziowskich do dnia 30.04 2018 r. ( warunek przedłużenia, – co najmniej 5 sędziowań w danym roku).

      4.  Maksymalne opłaty startowe :

        > Zawody z cyklu „GP” Okręgu:

             drużynowe  -  do 110- zł od drużyny ( GP: 3 zawodników + kierownik) ; Drużynowe MO: (3 seniorów, junior + kierownik) + do 30,- zł  od zawodnika  indywidualnego

             indywidualne –  do 35,- zł od zawodnika w zawodach jednodniowych (jedna tura)

                                     -do 40,- zł od zawodnika w zawodach jednodniowych dwuturowych.

             indywidualne – do 50,- zł od zawodnika w zawodach dwudniowych

            osoba towarzysząca – do 20, - zł od osoby w zawodach jednodniowych,

                                               -  do 40,- zł od osoby w zawodach dwudniowych.

        > Drapieżnik Radunia i Lipień Drawy - do 50, - zł od zawodnika 

 

 

 

                                                  Zatwierdzony - uchwała nr   17/Z/17 z dnia, 27.11.2017 roku.