Kategoria Senior            

   Kategoria Junior

Regulamin konkursu  - "Wędkarz Roku - Koła Wałcz - Miasto

 

1.Organizatorem konkursu jest Zarząd Koła Wałcz Miasto.

2.Regulamin obowiązuje  od  1.01. 2017r

3.Zarząd Koła co roku wyznacza w kalendarzu imprez zawody zaliczane do konkursu o Tytuł Wędkarza Roku.

4.Zwycięzcą Konkursu zostaje wędkarz który w ciągu roku zdobędzie największą ilość punktów.

5.Punktacja:

- Punkty zdobywa pierwszych 6-ciu zawodników koła Wałcz Miasto .

- Punkty przyznaje się w odwrotnej kolejności do zajętego miejsca np. za zajęcie 1 miejsca -6 pkt. a za 6 miejsce 1 pkt.

- Punktacja jest stała bez względu na ilość uczestników np. jeśli  pierwszy zawodnik koła Wałcz Miasto zajmie dopiero 10 m-ce , przyznaje się też 6 pkt.  - itd.

- Za udział w zawodach każdy uczestnik otrzymuje 2 punkty.

6. O końcowej klasyfikacji decyduje łączna liczba uzyskanych punktów ,punkty za wynik plus punkty za uczestnictwo . W przypadku równej ilości punktów o     kolejności zajętego miejsca decyduje większa ilość zwycięstw lub kolejnych miejsc w klasyfikacji generalnej .

7. Aktualny ranking publikowany jest na stronie internetowej Koła w  zakładce  wędkarz roku / seniorzy lub juniorzy                                                                    8. Nagrody:

  - w zawodach  zaliczanych do konkursu wędkarz roku nagradzanych będzie 6-ciu pierwszych zawodników.

 - za pierwsze 3 miejsca przyznawane będą Puchary ,oraz upominki rzeczowe    do  miejsca 6-tego.

- w przypadku udziału dodatkowych sponsorów  ilość miejsc nagradzanych ulegnie zwiększeniu , oraz wprowadzone będzie  losowanie części nagród wśród wszystkich uczestników.

9. Ogłoszenie wyników końcowych  oraz  wręczenie nagród odbędzie się na  Walnym Zebraniu Koła członków Koła Wałcz Miasto.

10.  Zwycięzca Konkursu otrzymuje tytuł Wędkarz Roku oraz Puchar ,Dyplom ,wartościową nagrodę rzeczową/pieniężną . Miejsca

2-6  Puchar ,dyplom upominki rzeczowe/pieniężne.

11.Uczestnicy Konkursu  wyrażają zgodę na użycie swoich danych osobowych oraz wizerunku  w klasyfikacji .

12.Szczegółowy harmonogram zawodów ogłaszany będzie na minimum na tydzień przed datą zawodów na stronie koła , w gablotach Koła Wałcz Miasto oraz zaprzyjaźnionych sklepach wędkarskich

40 Lipień Drawy   -  Drawa /leś. Dębina - 08.10.2017

Lp Imię i Nazwisko Koło /Klub Długość ryby Ilosć  sztuk Punkty za czas Suma punktów Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Olejniczak Jan Złotów 63,2  - łącznie/lipień 2 600 2080 1  
2 Jędrzejczyk Sylwester Zielona Góra 31,7 / lipień 1 - 740 2  
3 Behrendt Dawid Krajenka 30,4 1 - 720 3  
4 Sienkiewicz Jarosław Wałcz Miasto 30,3 1 - 720 4 8
5 Holeniewski Andrzej Semafor Piła - - - - 5  
6 Kutyła Marek Semafor Piła - - - - 5  
7 Laszuk Andrzej Łobez - - - - 5  
8 Błaszczak Gerard Poznań - - - - 5  
9 Kasprowicz Łukasz Białogard - - - - 5  
10 Turecki Zbigniew Międzyrzecz - - - - 5  
11 Dybowski Piotr Trzcianka - - - - 5  
12 Wiza Bogdan Trzcianka / Lubmor - - - - 5  
13 Czechowski Lesław Człopa - - - - 5  
14 Jaguś Michał Złotów - - - - 5  
15 Marek Damian Złotów - - - - 5  
16 Michalik Jerzy Wałcz Miasto - - - - 5 2
17 Dobrzański Czesław Wałcz Miasto - - - - 5 2
18 Witkowski Ryszard Wałcz Miasto - - - - 5 2
19 Leszczyk Piotr Wałcz Miasto - - - - 5 2
20 Chorębała Dariusz Wałcz Miasto - - - - 5 2
21 Chorębała Łukasz Wałcz Miasto - - - - 5 2
22 Marczewski Marcin Wałcz Miasto - - - - 5 2
23 Zdun Michał Wałcz Miasto - - - - 5 2
24 Zdun Andrzej Wałcz Miasto - - - - 5 2
25 Marońda Tomasz Wałcz Miasto - - - - 5 2

 

Podlodowe Mistrzostwa Koła 2017 - Raduń Duży

L.p.       Imię i Nazwisko             Waga/Suma punktów Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Hieronim Stasiak 1050 1 8
2 Dariusz Chorembała 510 2 7
3 Łukasz Piasecki 405 3 6
4 Piotr Leszczyk 295 4 5
5 Władysław Stasiłowicz 290 5 4
6 Jarosław Sienkiewicz 250 6 3
7 Lech Stawski 195 7 2
8 Jerzy Michalik 170 8 2
9 Marcin Marczewski 125 9 2
10 Tomasz Sawicki 80 10 2
11 Piotr Burdun 60 11 2
12 Nadolny Mariusz - - 2
13 Tomasz Lisowski - - 2

 

Spinningowe mistrzostwa koła Wałcz - Miasto Raduń -Strączno  30.04.2017  -Wyniki

Lp Imię i Nazwisko Waga Waga -suma Sztuk Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1 Nadolny Mariusz   1570 1570 pkt 1 1 8
2 Czech Leszek 340 340 pkt 1 2 7
3 Ustrzycki Krzysztof - - - - 2
4 Jaronik Marcin - - - - 2
5 Michalik Jerzy - - - - 2
6 Witkowski Ryszard - - - - 2
7 Górski Michał - - - - 2
8 Stawski Bartłomiej - - - - 2
9 Sawicki Tomasz - - - - 2
10 Sienkiewicz Jarosław - - - - 2
11 Piasecki Łukasz - - - - 2
12 Lisowski Tomasz - - - - 2
13 Chorębała Dariusz - - - - 2
14 Leszczyk Piotr - - - - 2

 

Spławikowe Mistrzostwa Koła Wałcz- Miasto .....Raduń - 07.05.2017- wyniki

 

L.p.       Imię i Nazwisko             Długość/Ryba Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  
1 Piasecki łukasz   2520 1 8  
2 Adamczewski Ryszard   1995 2 7  
3 Michalik Jerzy   1610 3 6  
4 Hieronim Stasiak   1595 4 5  
5 Kaziukajtis Stanisław   1025 5 4  
6 Sienkiewicz Jarosław   660 6 3  
7 Witkowski Ryszard   550 7 2  
8 Białas Łukasz   340 8 2  
9 Dąbrowski Karol   300 9 2  
10 Chorebała Dariusz   175 10 2  

 

Muchowe Mistrzostwa Koła Wałcz- Miasto - 11.06.2017 - wyniki

L.p.       Imię i Nazwisko             Długość/Ryba Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  
1 Jarosław Sienkiewicz 32,3 760 1 8  
2 Dariusz Chorembała 31,8 740 2 7  
3 Jerzy Michalik 31,2 740 3 6  
4 Tomasz Marońda - - - 2  
5 Łukasz Chorembała - - - 2  
6            
             

 

Puchar Lata -Jez. Raduń- 27.08.2017

L.p.       Imię i Nazwisko             Ilosć ryb Waga punkty za czas Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  
1 Michalik Jerzy   2550   2550 1 8  
2 Witkowski Ryszard   2290 - 2290 2 7  
3 Chorembała Dariusz   1545 - 1545 3 6  
4 Chorembała Łukasz   1445 - 1445 4 5  
5 Kaziukajtis Staław - 1340 - 1340 5 4  
6   - - -     -  
7   - - -     -  
8   - - -     -  
9   - - -     -  

 

Drapieżnik Radunia - 10.09.2017- wyniki

L.p.       Imię i Nazwisko             Długość/Ryba Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  
1 Sienkiewicz Jarosław 2szt 2100 1 8  
2 Gnoiński Tomasz 2 sz 1185 2 7  
3 Czech Leszek 4szt 495 3 6  
4 Lisowski Tomasz   - 4 2  
5 Marczewski Marcin   - 5 2  
6 Michalik Jerzy   - 6 2  
7 Nadolny Mariusz   - 7 2  
8 Piasecki Łukasz   - 8 2  
9 Sudoł Bartosz   - 9 2  
10 Wilczyński Paweł   - 10 2  
11 Błoński Maciej   - 11 2  

 

 

Spinning towarzyskie Z ŁODZI -2017 RADUŃ DUŻY

L.p.

      Imię i Nazwisko

            Ilosć ryb

Waga punkty za czas Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  

1

Czech Leszek

1 100 -   1 8  

2

Chorembała Zygmunt

    -   2 2  

3

Chorembała Dariusz

    -   2 2  

4

Witkowski Ryszard

    -   2 2  

5

Michalik Jerzy

- - -   2 2  

6

Piasecki Łukasz

- - -   2 2  

7

Sienkiewicz Jarosław

- - -   2 2  

8

Leszczyk Piotr

- - -   2 2  

9

Nadolny Mariusz

- - -   2 2  

10

Jankowski Michał

        2 2

11

Lisowski  Tomasz

        2 2

**********************************************************************************************************************************************************

MUCHOWE ZAWODY  MIĘDZYKLUBOWE  2017 DOBRZYCA-POŁĄCZONE

 

L.p.       Imię i Nazwisko             Długość/Ryba Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  
1       1 -  
2       2    
3       3 -  
4       4 -  
5       5 -  
6       6 -  
7       7 -  
8       8 -  

 

Drapieżnik Radunia - 2017- wyniki

L.p.       Imię i Nazwisko             Długość/Ryba Suma pkt. Miejsce Punkty Wędkarz Roku  
1 Sienkiewicz Jarosław 2szt 2100 1 8  
2 Gnoiński Tomasz 2 sz 1185 2 7  
3 Czech Leszek 4szt 495 3 6  
4 Lisowski Tomasz   - 4 2  
5 Marczewski Marcin   - 5 2  
6 Michalik Jerzy   - 6 2  
7 Nadolny Mariusz   - 7 2  
8 Piasecki Łukasz   - 8 2  
9 Sudoł Bartosz   - 9 2  
10 Wilczyński Paweł   - 10 2  
11 Błoński Maciej   - 11 2  

 

 

 

 

Wyniki Morskich Mistrzostw  Koła Wałcz -Miasto  2017

Lp Imię i Nazwisko Waga Waga -suma Sztuk Miejsce Punkty Wędkarz Roku
1           10
2           9
3           8
4           7
5           6
6           5
7           4
8           3
9           2
10           1
11           0
12           0
13           0
14           0
15           0
16   - - -   0
17   - - -   0

 

Dnia 2017 roku odbyły się zawody Spławikowe Mistrzostwa Koła seniorów

Miejsce I II III IV V VI
Nazwisko imię        

 

 

   

 

 

Dnia 2017roku odbyły się zawody Spławikowe Mistrzostwa Koła młodzieży

Miejsce I
Nazwisko imię

 

W dniu 2017roku odbyły się zawody SZCZUPAK DOLINY RURZYCY

Miejsce I II III IV V VI
Nazwisko imię            

 

Dnia roku odbyły się zawody spinningowe DRAPIEŻNIK RADUNIA

Miejsce I II III IV V VI VII VIII IX IX

 

Dnia .............2017 r. odbyły się .......

Miejsce I II III
Nazwisko imię      

 

W dniu .............2017 odbyły ................

Miejsce I II III
Nazwisko imię      

 

W dniu ...........2017 odbyły się .................

Miejsce I II III IV V VI
Nazwisko imię            

W dniu ...........2017...............

MIEJSCE     I    II     III     IV      V
NAZWISKO IMIĘ          

W dniu ...........2017 .............

MIEJSCE     I    II     III     IV      V     VI    VII    VIII     IX    X
NAZWISKO IMIĘ                    
KOŁO                    

       

 

MIEJSCE     I    II     III     IV      V     VI    VII    VIII     IX    X
NAZWISKO IMIĘ                    

KOŁO

                   

 

 

Towarzyskie Spławikowe Zawody     KOŁA    I    II  III   IV   V  VI VII  VIII  IX  X