W Y K A Z   W Ó D

 

   

 
 

Okręg Nadnotecki PZW w Pile

                                                                                                                     

Jeziora RZGW

 

Lp.

Nazwa

Pow.( ha.)

Gmina

Forma użytkowania

G

Łs

O

1

Bukowo Duże

16,49

Człopa

Dzierżawa

 

X

 

2

Duże

41,83

Lubasz

Dzierżawa

 

 

 

3

Dzierżążno

35,78

Wieleń

Dzierżawa

 

 

 

4

Falmierowo

56,60

Wyrzysk

Dzierżawa

 

 

 

5

Gogolińskie

21,61

Lipka

Dzierżawa

 

 

 

6

Hanki (Ceglane)

12,86

Mirosławiec

Dzierżawa

 

 

 

7

Harcerskie

5,42

Mirosławiec

Dzierżawa

 

 

 

8

Kacko

40,26

Okonek

Dzierżawa

 

 

 

9

Karasiowe

5,77

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

10

Karczewnik

35,99

Chodzież

Dzierżawa

 

 

 

11

Kiełpińskie

25,19

Lipka

Dzierżawa

 

 

 

12

Kochlin Duży

20,49

Człopa

Dzierżawa

 

 

 

13

Królewskie

51,20

Krzyż

Dzierżawa

 

 

 

14

Leśne II

23,29

Jastrowie

Dzierżawa

 

 

 

15

Łąkie

35,64

Lipka

Dzierżawa

 

 

 

16

Łeknica

4,12

Mirosławiec

Dzierżawa

 

 

 

17

Łęgowo M.

 9,06

Wągrowiec

Dzierżawa

 

 

 

18

Łowicz

28,00

Mirosławiec

Dzierżawa

 

 

 

19

Miejskie

47,70

Złotów

Dzierżawa

 

 

 

20

Miejskie

116,68

Chodzież

Dzierżawa

 

 

 

21

Młotkówko

28,50

Wyrzysk

Dzierżawa

 

 

 

22

Młyński Staw

40,10

Człopa

Dzierżawa

 

 

 

23

Orle Małe

7,60

Mirosławiec

Dzierżawa

 

 

 

24

Orle Wielkie

27,15

Mirosławiec

Dzierżawa

 

 

 

25

Orłowo (Orla)

7,60

Mirosławiec

Dzierżawa

 

 

 

26

Pakawie

31,50

Wronki

Dzierżawa

 

 

 

27

Sadowo Małe

3,30

Mirosławiec

Dzierżawa

 

 

 

28

Samołęż

28,05

Wronki

Dzierżawa

 

 

 

29

Sarcze

 52,07

Trzcianka

Dzierżawa

 

 

 

30

Sarnie

1,50

Mirosławiec

Dzierżawa

 

 

 

31

Staw Młyński

24,84

Łobżenica

Dzierżawa

 

 

 

32

Strzeleckie

17,72

Chodzież

Dzierżawa

 

 

 

33

Świdnik

13,25

Lipka

Dzierżawa

 

 

 

34

Tupadły /Grabowo

7,13

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

35

Zaleskie

186,13

Złotów

Dzierżawa

 

 

 

36

Zimne

12,10

Okonek

Dzierżawa

 

 

 

 

Razem

1122,52

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typ wody

 

Jeziora dzierżawione                od  Starostw

 

Lp.

Nazwa

Pow.( ha.)

Gmina

Forma użytkowania

G

Łs

O

1

Bagienne Małe

1,11

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

2

Bąblino

14,26

Trzcianka

Dzierżawa

 

 

 

3

Chmiel Duży

24,54

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

4

Dobino (koło Gorzelni)

11,46

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

5

Długie

6,87

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

6

Jeleniowe

13,20

Piła

Dzierżawa

 

 

 

7

Jeziorko

5,51

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

8

Karasiowe (Leśne)

2,78

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

9

Kocie Duże

16,58

Mirosławiec

Dzierżawa

 

 

 

10

Kocie Małe

2,78

Mirosławiec

Dzierżawa

 

 

 

11

Linowe(Długie)

9,33

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

12

Linowisko

11,59

Człopa

Dzierżawa

 

 

 

13

Łabędzie

16,73

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

14

Marcinkowice (Buchenwald)

6,29

Tuczno

Dzierżawa

 

 

 

15

Mositko

13,70

Trzcianka

Dzierżawa

 

 

 

16

N. Wieś Ujska

17,41

Ujście

Dzierżawa

 

 

 

17

Nieradzinek

2,11

Mirosławiec

Dzierżawa

 

 

 

18

Nieradzino Mały

8,60

 Mirosławiec

         Dzierżawa

 

 

 

19

Oczko

 1,20

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

20

Ostrowiec Płytki

3,23

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

21

Ostrowieckie Płytki

1,70

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

22

Ostrowieckie Wielkie

18,69

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

23

Piaszczyste

  7,80

Piła

Dzierżawa

 

 

 

24

Płotki

35,67

Piła

Dzierżawa

 

 

 

25

Rakowe Małe

2,71

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

26

Rodram Duży

7,79

Człopa

Dzierżawa

 

 

 

27

Rzeczyckie

3,05

Tuczno

Dzierżawa

 

 

 

28

Smólsk Mały

2,60

Zakrzewo

Dzirżawa

 

 

 

29

Sołtysowe

5,31

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

30

Trzebin

23,96

Człopa

Dzierżawa

 

 

 

31

Żabie

1,19

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

 

RAZEM

299,75

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typ wody

 

Jeziora Komunalne

 

Lp.

Nazwa

Pow.( ha.)

Gmina

Forma użytkowania

G

Łs

O

1

Bąk

6,93

Okonek

Dzierżawa

 

 

 

2

Bobrowo

16,65

Kaczory

Dzierżawa

 

 

 

3

Bytyń Wąski

12,17

Tuczno

Dzierżawa

 

 

 

4

Cegielnia

5,12

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

5

Chmiel Mały

12,54

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

6

Czarne

4,16

Tuczno

Dzierżawa

 

 

 

7

Czarne

13,02

Kaczory

Dzierżawa

 

 

 

8

Glinianki

2,90

Piła

Dzierżawa

 

 

 

9

Gołańcz

2,24

Gołańcz

Dzierżawa

 

 

 

10

Jaracz

8,89

Kaczory

Dzierżawa

 

 

 

11

Kłodno

11,96

Krzyż

Dzierżawa

 

 

 

12

Kopcze

18,31

Kaczory

Dzierżawa

 

 

 

13

Łączyn

10,13

Zakrzewo

Dzierżawa

 

 

 

14

Miejskie

13,84

Człopa

Dzierżawa

 

 

 

15

Okunie

10,69

Trzcianka

Dzierżawa

 

 

 

16

Piaskowe

11,26

Złotów

Dzierżawa

 

 

 

17

Popówek

3,11

Łobżenica

Dzierżawa

 

 

 

18

Pożarowe

24,56

Wronki

Dzierżawa

 

 

 

19

Proboszczowskie

10,56

Tuczno

Dzierżawa

 

 

 

20

Proboszczowskie

4,12

Złotów

Dzierżawa

 

 

 

21

Raduń Duży

227,39

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

22

Raduń Mały

8,11

Wałcz

Dzierżawa

 

 

 

23

Siekiera i Marglewo

13,57

Szamocin

Dzierżawa

 

 

 

24

Stare

24,17

Wysoka

Dzierżawa

 

 

 

25

Staw Cegielnia

4,32

Wronki

Dzierżawa

 

 

 

26

Strzeleckie

6,52

Tuczno

Dzierżawa

 

 

 

27

Strzaliny

5,85

Tuczno

Dzierżawa

 

 

 

28

Studnickie

19,37

Tuczno

Dzierżawa

 

 

 

29

Śmiardowskie

54,15

Zakrzewo

Dzierżawa

 

 

 

30

Żoń

22,07

Margonin

Dzierżawa

 

 

 

31

Żwirkowe

9,28

Szydłowo

Dzierżawa

 

X

 

 

RAZEM

597,96

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typ wody

 

Jeziora ALP

 

Lp.

Nazwa

Pow.( ha.)

Gmina

Forma użytkowania

G

Łs

O

1.

Stobno

12,97

Piła

Dzierżawa

 

 

 

2.

Kowalski (Tarnowskie)

3,59

Szydłowo

Dzierżawa

 

 

 

3.

Perliste

8,28

Krzyż

Dzierżawa

 

 

 

 

RAZEM

24,84

 

 

 

 

 

 

 

 

Typ wody

 

Rzeki

 

 

Lp.

Nazwa

Pow.( ha.)

Gmina

 Forma użytkowania

G

Łs

O

1.

Bolemka

 2,70

 

Dzierżawa

 

 

 

2.

Bukówka

16,50

 

Dzierżawa

x

 

 

 

Bukówka

16,44

 

Dzierżawa

 

 

 

3.

Cieszynka

4,20

 

Dzierżawa

 

 

 

 

Cieszynka

4,38

 

Dzierżawa

x

 

 

4.

Czarna

 5,50

 

Dzierżawa

x

 

 

 

Czarna

 9,80

 

Dzierżawa

 

 

 

5.

Debrzynka

 7,89

 

Dzierżawa

 

 

 

6.

Dobrzyca

54,80

 

Dzierżawa

x

 

 

7.

Dzierzążna

 2,10

 

Dzierżawa

 

 

x

8.

Głomia

36,70

 

Dzierżawa

 

 

 

 

Głomia

34,90

 

Dzierżawa

x

 

 

9.

Gulczanka

 5,10

 

Dzierżawa

 

 

 

10.

Gwda

224,30

 

Dzierżawa

 

 

 

 

Gwda

133,80

 

Dzierżawa

x

 

 

11.

Krępica

  1,40

 

Dzierżawa

 

 

 

12.

Kłębowianka

 1,30

 

Dzierżawa

 

 

 

13.

Kocunia

17,90

 

Dzierżawa

 

 

 

14.

Łobzonka

46,76

 

Dzierżawa

 

 

 

15.

Łomczewo

16,00

 

Dzierżawa

 

 

 

16.

Łomnica

  2,80

 

Dzierżawa

 

 

 

17.

Margoninka

  1,90

 

Dzierżawa

 

 

 

18.

Miała

18,30

 

Dzierżawa

 

 

 

19.

Młynówka

  2,15

 

Dzierżawa

 

 

 

20.

Noteć

562,30

 

Dzierżawa

 

 

 

21.

Orla

 24,30

 

Dzierżawa

 

 

 

22.

Oska

 5,60

 

Dzierżawa

 

 

 

23.

Pankawa

 1,70

 

Dzierżawa

 

 

x

24.

Piławka

 7,20

 

Dzierżawa

 

 

 

25.

Piława

68,10

 

Dzierżawa

x

 

 

26.

Płociczna

 4,86

 

Dzierżawa

x

 

 

27.

Płytnica

11,10

 

Dzierżawa

 

 

 

 

Płytnica

23,40

 

Dzierżawa

x

 

 

28.

Ruda

 1,40

 

Dzierżawa

x

 

 

29.

Runica

 3,06

 

Dzierżawa

x

 

 

30.

Rurzyca

 2,40

 

Dzierżawa

x

 

 

31.

Smolnica

 2,40

 

Dzierżawa

 

 

 

32.

Stołunsko

12,28

 

Dzierżawa

 

 

 

33.

Stopica

  8,60

 

Dzierżawa

 

 

 

34.

Szczuczna

  2,30

 

Dzierżawa

 

 

 

35.

Trzcinica

  1,60

 

Dzierżawa

 

 

 

36.

Warta

144,00

 

Dzierżawa

 

 

 

37.

Wełna

 51,00

 

Dzierżawa

 

 

 

38.

Zabrodzie

10,13

 

Dzierżawa

 

 

 

39.

Zdbiczna

 3,01

 

Dzierżawa

 

 

 

 

RAZEM

1 618,38

 

 

 

 

 

 

Typ wody

 

Zbiorniki

 

Lp.

Nazwa

Pow.( ha.)

Gmina

Forma użytkowania

G

Łs

O

1.

Dobrzyca

92,00

 

Dzierżawa

 

 

 

2.

Jastrowie

150,00

 

Dzierżawa

 

 

 

3.

Koszyce I

46,00

 

Dzierżawa

 

 

 

4.

Koszyce II

103,70

 

Dzierżawa

 

 

 

5.

Mielimąka

47,59

 

Dzierżawa

 

 

 

6.

Podgaje

116,00

 

Dzierżawa

 

 

 

7.

Ptusza

200,00

 

Dzierżawa

 

 

 

 

RAZEM

755,29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typ wody

 

Wody drobne

 

Lp.

Nazwa

Pow.( ha.)

Gmina

Forma użytkowania

G

Łs

O

1.

Stawy własne

25,15

Wronki

ON PZW

 

 

 

.

RAZEM

25,15