WYKAZ WŁADZ KOŁA PZW W WAŁCZU             
UL. ORLA  3   78600 Wałcz  Tel.672584629

L.P.

Nazwisko imię

Funkcja

Numery telefonów

Służbowy

Prywatny

Komórkowy

1

Kaczorowski Tadeusz

Prezes

672584629

 

691769025

2

Alfred Kowalski

Vice prezes

 

 

 

3

Lewicki Franciszek

skarbnik

 

 

 

4

Marczewski Marcin

Sekretarz

 

 

 

5

Leszczyk Piotr

Rzeczn.dys.

 

 

 

6

Bryda Grzegorz

Kom.straz.SSR

 

 

 

7

Adamczewski Ryszard

Kapt. sport

 

 

 

8

Michalik Jerzy

Czł- zaryb.

 

 

 

9

Rzepka Zbigniew

Czł- zaryb.

 

 

 

10

Kaziukajtis Stanisław

Czł-org .impr.

 

 

 

11

Lisowski Tomasz

Czł-org .impr

 

 

 

12

Piasecki Łukasz

Czł-sport

 

 

 

13

Sienkiewicz Jarosław

Czł-sport

 

 

 

14

Dariusz Chorembała

Czł-sport

 

 

 

15

Nadolny Mariusz

Czł-org.imprez

 

 

 

Komisja Rewizyjna

1

Preś Zbigniew

Przew.

 

 

 

2

Zych Walerian

Z-ca przew.

 

 

 

3

Stasiewicz Franciszek

Sekretarz

 

 

 

Sąd Koleżeński

1

Czesław Dobrzański        

2

Roman Sawielew

 

 

 

 

5

Jan Falkowski

 

 

 

 

   

Administracja strony internetowej

 

1. Hieronim Stasiak  (HIERO1@interia.pl)

 

*****************************************************************************************************************************************

Zespół do spraw sportu

1. Ryszard Adamczewski

2. Jarosław Sienkiewicz

3. Dariusz Chorebała

*****************************************************************************************************************************************

Zespół do spraw pracy z młodzieżą

 

1.Adamczewski Ryszard (przew.)

2.Dariusz Chorembała

3.Łukasz Chorembała

***********************************************************************************************************************************************************

Zespół do spraw organizacyjnych

 

 

1. Stanisław Kaziukajtis (przew.)

2. Tomasz Lisowski

3. Mariusz Nadolny

***********************************************************************************************************************************************************

Zespół  do spraw zarybień

1. Jerzy Michalik (przew.)

2. Rzepka Zbigniew

***********************************************************************************************************************************************************

Delegaci na  Zjazd Okręgu Nadnoteckiego

 

1. Kaczorowski Tadeusz

2. Kowalski Alfred

3. Chorembała Dariusz

4. Hamulski Jerzy

5. Michalik Jerzy (zast.)

*******************************************************************************************************************************************

Komisja Egzaminacyjna na Kartę Wędkarską

 

1. Tadeusz Kaczorowski (przew.)

2. Franciszek Lewicki

3. Piotr Leszczyk

4. Jerzy Hamulski

*******************************************************************************************************************************************

Społeczna Straż Rybacka

 

1. Bryda Grzegorz -Komendant